Коктебельде ава
13°Денъишли булутлыкъ
Бутюн йылдызлар
Бакъмакъ

Джедвель

Эсас сана
19.30 - 19.35 Киселёв Дмирий Константинович (фестиваль ачылувы)
19.35 - 20.15 СЕРГЕЙ ГОЛОВНЯНЫНЪ РЕБЕРЛИГИНДЕ ТУЛА ФИЛАРМОНИЯСЫНЫНЪ БИГ-БЭНДИ (РУСИЕ) «Легенды Российского джаза» программасы иле
20.35 - 21.20 TACHIBANA QUINTET (ЯПОНИЯ)
Yuka Tadano – контрабас
Martha Kato – рояль
Noon – йырджы
Keita Ogawa – давуллар
Takuya Kuroda – боразан
21.40 - 22.45 JB AND 24 KOPEKS
Julian Burdock – гитара / слайд-гитара / дудакъ гармоникасы / вокал
Денис Назаров – бас-гитра / гитара / бэк-вокал
Алексей Сечкин – клавишалар
Илья Липатов – урув алетлери
Михаил Данилов – перкуссия / слайд-гитара / губная гармоника / бэк-вокал
23.05 - 23.55 ЯКОВ ОКУННИНЪ ИНТЕРНАЦИОНАЛЬ АНСАМБЛИ
Perico Sambeat – alto sax (Spain)
Phil Abraham – t-bone (Belgium)
Mathias Allamane – bass (France)
Яков Окунь – рояль (Русиея)
Сергей Головня – тенор саксофон (Русие)
МАХСУС МУСАФИР 
Виктор Гусейнов – боразан / флюгельгорн (Азербайджан – Русие)
Волошин санасы
17.00 - 18.00 ФЕСТИВАЛЬНИНЪ СОЛО ЙЫРДЖЫЛАРЫ ИЛЕ БАЛА МАСТЕР-КЛАССЫ
Яков Окунь
Петр Востоков
Алексей Иванников
Макар Новиков
Эсас сана
19.30 - 20.15 MAMBO PARTY (РУСИЕ – КУБА)
Fidel Alejandro Veitia Hechavarria – тимбалис (Куба)
Reinier Frometa – бонги (Куба)
Juan Horlendis Banos – вокал (Куба)
Петр Востоков – труба (Русие)
Сергей Баулин – тенор саксофон (Русие)
Алексей Иванников – рояль (Русие)
Владимир Кольцов-Крутов – бас (Русие)
Анна Березина – конги (Русие)
20.35 – 21.05 LI XIAOCHUAN JAZZ QUARTET
Ли Сяочуань (Li XiaoChuan) – боразан
Хуан Юн (Huang Yong) – бас гитара
Сюэ Сяолунь (Xue XiaoLun) – давуллар
Чжан Сюнгуан (Zhang XiongGuan) – гитара
21.25 - 21.55 РОСТОВСКИЙ ДИКСИЛЭНД
Игорь Федюнин –  тромбон
Овагем Султанян – саксофон
Михаил Солохин – Банджо-гитара
Антон Швиков – Туба
Николай Шакуров – контрабас
Дмитрий Сычев – урув алетлер
Дарья Сумина – Вокал
Александр Тучков – боразан-вокал
22.15 - 23.00 EAST-WEST CONNECTION (АЛМАНИЯ, КОРЕЯ, МОГЪОЛИСТАН, РУСИЕ)
Martin Zenker – bass
Kim Min Chan – drums
Anjie – voice
Иван Фармаковский – рояль
Павел Скорняков – альт саксофон
23.20 - 00.05 TRIBUTE TO BENNY GOODMAN
Antti Sarpila (Финляндия) ве Краснодарнынъ биг-бэнди
Георгий Гараняннынъ реберлигинде
Волошин санасы
17.00 - 18.30 Павел Сурковнынъ лекциясы
«Джаз вне времени и пространства»
БЕРАБЕРЛИКТЕ (саат 17.30 чыкъышта булуналар)
Фестиваль солистлерининъ квартети джаз хитлерини иджра эте
Александр Зингер – давуллар
Владимир Кольцов-Крутов – контрабас
Олег Стариков – рояль
Роман Соколов – тенор, сопрано саксофон
18.00 - 19.00 Джон Колтрейннинъ музыкасыны фестивальнинъ квартет солоджылары иджра этелер
Эсас сана
19.30 - 20.15 BRIL FAMILY
Игорь Бриль – рояль
Александр Бриль – тенор сакс
Дмитрий Бриль – сопрано сакс
Владимир Кольцов-Крутов – бас
Александр Зингер – давуллар
20.35 - 21.35 РОБЕРТ АНЧИПОЛОВСКИЙНИНЪ КАВРТЕТИ ВЕ ДЖАНИН КАРТЕР (ИСРАИЛЬ, РУСИЕ, АКъШ)
Роберт Анчиполовский – альт саксофон
Джанин Картер – вокал
Андрей Зимовец – фортепьяно
Владимир Кольцов-Крутов – контрабас
Егор Крюковских - урув алектлери

МОСКВА ИЛЕ КОПЮР (Валерий Гроховский)
МОСКВА ИЛЕ ТЕЛЕКОПЮР
22.00 - 22.45 NEW-YORK CONNECTION (USA)
Vitaly Golovnev – trumpet, flugelhorn
Miki Hayama – piano
Gerald Cannon – bass
Willie Jones III – drums
Special guests
Johnaye Kendrick – vocal
Sergey Golovnya – tenor sax
23.05 - 23.50 LEGENDS OF BRASIL
Luanda Jones – vocal, guitar (Бразилия)
Hendrik Meurkens – harmonica, vibes (Германия)
Alexey Podymkin – piano (Россия)
Eduardo Belo – bass (Бразилия)
Sylvia Cuenca – drums (Бразилия)
00.10 - 00.55 ДЖИММИ КОББНЫНЪ КВАРТЕТИ
Jimmy Cobb – барабаны
Vincent Herring – альт саксофон
Макар Новиков – контрабас
Алексей Подымкин – рояль
Hendrik Meurkens(Хендрик Мёркенс) – дудакъ гармоникасы, вибрафон
(сонъки 2 пьесагъа чыкъа, махсус мусафир оларакъ)
Волошин санасы
17.00 - 18.00 АЛЕВТИНА ПОЛЯКОВА & SOLAR WIND
Алевтина Полякова – тромбон, вокал
Макар Новиков – контрабас
Алексей Иванников  - рояль
Петр Ившин - давуллар